Zonguldak’ta babasını öldürüp, ‘babama haber verin, beni kurtarır’ diyerek ağladı

Genel Mar 31, 2023 Yorum Yok
İHA

Zonguldak’ta dün akşam Ereğli ilçesi Gülüç beldesi Bekyeri Mahallesi Bekyeri Caddesi’nde Cemal Can D., konutta kardeşiyle tartışırken, ortaya babası Ahmet D. girdi.

Bu sefer Cemal Can D. ile babası ortasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Cemal Can D., mutfaktan aldığı bıçakla babası Ahmet D.’yi bıçakladı.

Kalp bölgesine 2 bıçak darbesi alan Ahmet D. kanlar içinde yerde kaldı. Ailenin ihbarı üzerine adrese polis ve sıhhat grupları sevk edildi.

Babasını bıçakladı

İlk müdahalenin akabinde hastaneye kaldırılan Ahmet D., tabiplerin tüm eforuna rağmen kurtarılamadı. Cemal Can D. ise gözaltına alındı.

Asayiş Ofis Amirliği’ndeki süreçleri tamamlanan Cemal Can D. adliyeye gönderildi.

“Babama haber verin, o beni buradan kurtarır”

Savcılıktaki sözünün akabinde mahkemeye sevk edilen Cemal Can D., adliye koridorunda “Babama haber verin. Beni kurtarmaya gelsin. O beni buradan kurtarır” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Sık sık gözyaşı döken Cemal Can D. mahkemede, kardeşi M.D. ile tartışırken babasının ortaya girerek kendisine vurduğunu ve ‘gerizekalı’ diye bağırdığını, sonlandığını ve olayın devamını hatırlamadığını söyledi.

“Dağ üzere kocam gitti, gencecik oğlumun hayatı bitti”

Cemal Can D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Samsun Cezaevi’ne gönderildi. Eşini mezara oğlunu da cezaevine gönderen Kadriye D. adliyede hudut krizi geçirdi. Kadriye D., yakınlarının yardımıyla adliyeden çıkarılırken “Dağ üzere, çınar üzere kocam gitti. Gencecik oğlumun hayatı bitti. İçim yanıyor” diyerek gözyaşı döktü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir