Yasak Elma’nın Julia’sı bakın kiminle evliymiş! Meğerse birebir sette… Duyan kulaklarına inanamadı

Magazin May 05, 2023 Yorum Yok

16 Haziran 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen hoş oyuncu Irmak Erdoğan, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Kısmı’ndan mezun oldu.

Ardından yeniden birebir üniversitenin Toplumsal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema Kısmı’nı bitiren Erdoğan, kısa bir mühlet ABD’de yaşadı.

Ünlendiği ve herkes tarafından tanındığı Yabancı Damat dizisi için Türkiye’ye dönen Erdoğan, burada Nazlı karaıkterine hayat verdi.

2008 yılında Huysuz Virjin ve İbrahim Tatlıses üzere isimlerin heyet koltuğunda bulunduğu Popstar Türkiye programının sunuculuğunu Osmantan Erkır ile birlikte gerçekleştiren oyuncu, birçok projede oynadı.

Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkati çeken Irmak Erdoğan, şimdilerde finale adım adım ilerleyen Yasak Elma’da uzunluk gösteriyor.

Burada Julia karakterine hayat veren oyuncu, özel hayatıyla gündem oldu. Eski eşini öğrenenler ise bir epey şaşırdı.

Nehir Erdoğan’ın kısa süren evlilik hikayesi

Yabancı Damat, Aşk Bir Hayal ve Tatlı Bela Fadime üzere dizilerden tanıdığımız Irmak Erdoğan uzun yıllar direktör Mustafa Altıoklar ile birliktelik yaşadı. Lakin bu bağlantı, nikah masasına gitmeden bitti.

Kenan İmirzalıoğlu ve Yavuz Bingöl ile de ismi aşk dedikodularına karışan oyuncu, akabinde Silsile sinemasının setinde tanıştığı manzara direktörü Ahmet Sesigürgil ile ani bir kararla evlendi.

Tanıştıktan 6 ay sonra nikah masasına oturan ve Fransa’ya yerleşen çift, 2 yılın akabinde boşandı.

Görüntü direktörü Sesigürgil ile boşandıktan sonra da orta verdiği ekranlara geri döndü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir