Melis Sezen: Aşık olunca çiçek açıyorum

Magazin May 04, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Reyitng rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Derin karakteriyle milyonlarca kitleye ulaşan Melis Sezen, Marie Claire mecmuasının yeni sayısına konuk oldu.

İşinsanı Atilla Bingöl ile yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Hakkında merak edilenleri anlatan ünlü oyuncu, “Sadakatsiz”de canlandırdığı Derin karakterinden kopmasının vakit aldığını itiraf etti:

“Derin’le duygusal bağım vardı”

“2 sene boyunca her gün onunla birlikteydim bir noktadan sonra mimiklerimiz birbirine karışmış, yansılarımız birbirine benzemeye başlamıştı. Lakin onun ötesinde çok ağır bir duygusal bağım vardı onunla, çok uzun mühlet hem çıkamadım hem de bırakamadım. Bıraktım diyordum kendime, bırakman lazım artık lakin bırakamıyordum. Sonra ona veda ettim, tam ne vakit olduğu da bende.”

Geçtiğimiz günlerde işinsanı sevgilisi Atilla Bingöl ile birinci kere objektiflere yakalanan Melis Sezen aşk hayatı hakkında da konuştu.

Ünlü oyuncu, “Âşka ilgili neler düşünüyorsun? Şu an âşık mısın” sorusuna kaçamak bir cevap verdi:

“Bir yolculuktayım”

“Hiçbir şey bilmiyormuşum. Aşka açtım kendimi demiştim, bir seyahatteyim ve bu bir bilme hali değil.” Sezen, âşık olunca nasıl bir bayan olduğunu da şu sözlerle anlattı:

“Çiçek açıyorum.”

“İçimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler. Ancak bütün hayatı içimde hissediyorum ve dışarı taşıyorum. Canlı hissediyorum, çiçek açıyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir