Galatasaray Lideri Dursun Özbek: Lige sataşanlar var

Spor Haberleri Mar 31, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin (GSYİAD) klasik iftarı düzenlendi.

İftara Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray Divan Heyeti Lideri Aykutalp Derkan, Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Galatasaray efsanesi Fatih Terim, GSYİAD Lideri İbrahim Hatipoğlu, sarı-kırmızılı idare şurası üyeleri, dernek idare konseyi üyeleri ve topluluktan isimler katıldı.

Başkan Dursun Özbek, düzenlenen iftarda dikkat açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Lideri’nin açıklamalarından satır başları şunlar:

Değerli Galatasaraylılar, Ramazan ayındayız. Herkesin Ramazan’ı mübarek olsun. Tuttuğu oruçlar kabul olsun. Doğal söylendiği üzere buruk bir Ramazan geçiriyoruz. Memleketimizin yüzde 20’ye yakın kısmının harap olduğu bir zelzele yaşadık. Acı kayıplarımız yaşadık. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara şifa diliyorum.

Deprem periyodunda Galatasaray Kulübü büyük bir imtihan verdi. Bölgeye birinci ulaşan, bölgeye en çok takviye gönderen, bölgedeki faaliyetlerinde en çok başarılı olan spor kulübüydü. Birçok sivil toplum kuruluşunun da önünde yer aldı yaptığı faaliyetlerle.

Yaraları sarmak için faaliyetlerimiz devam ediyor. Kalıcı konut yapmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kampanyalar başlattık, yardım topluyoruz. Yardımlarımız durmayacak.

“Sevgi iklimini koruyalım”

Geçen hafta bir genel şura yaşadık. Genel heyetin kapanış konuşmasında, ‘Galatasaray’a yakışır bir halde idarelerin oy birliğiyle ibra edilmesiyle sonuçlandı’ demiştim. Burada, her seferinde söylediğim üzere birlik ve beraberliğin ve sevgi ikliminin tesirinin çok büyük olduğunu düşünüyorum. O iklimi de koruyalım. Bilhassa Ramazan ayında, sevgiyle özdeşleşmiş bir ay içindeyiz. Bunu yıllar boyunca sürdürelim.

Geçen hafta sonu Azerbaycan’daydık, bir dostluk maçı oynadık. Muazzam ilgi gördük. Bizi çok uygun karşıladılar. Türkiye-Azerbaycan kardeşliğinin bir örneğini de yaptığımız maçla verdik.

“Lige sataşanlar var”

Lig devam ediyor. Lige sataşanlar var. Ligin formatını değiştirmeye çalışanlar var. Onlar için söyleyecek fazla bir şey yok.

Değerli Galatasaraylılar, tuttuğunuz oruçların kabul olmasını diliyorum. İyi bir Ramazan geçirmenizi diliyorum. Ramazan Bayramı’nı da şimdiden kutluyorum. Hepinize hürmetler sunuyorum.

Gözden Kaçmasın Ali Koç: 11 kulüpten 7’si Gaziantep ve Hatayspor maçları iptal edilsin dedi Haberin Detayları

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir