Fatih Terim bombayı patlattı: Galatasaray, Fenerbahçe maçına kadar şampiyon olur

Spor Haberleri Nis 02, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir ortalarda görünmeyen Fatih Terim, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin (GSYİAD) iftar yemeğinde uzunluk gösterdi.

Oldukça samimi bir ortamda geçen yemekte Lider Dursun Özbek ile Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, deneyimli teknik yöneticisi, Fenerbahçe ile oynanacak ligin son maçına davet etti.

Erden Timur’u tebrik etti

Uzun ortadan sonra Galatasaray’ın bir aktifliğine katılan Fatih Terim’e salonda ilgi çok büyüktü. Sarı-kırmızılı kulübün efsane hocasından iftarda şu anki çalıştırıcısı Okan Buruk’a takviye geldi.

Terim’in masadaki sohbette eski öğrencisine dayanak verdiği belirtildi. Okan Hoca’yı başarılı bulduğunu söyleyen Fatih Terim’in futbol iktisadı üzerine de değerlendirmelerde bulunduğu kaydedildi.

Terim, Erden Timur’u başarılı transferleri nedeniyle tebrik etti. Bilhassa Zaniolo’nun çok yeterli bir seçim olduğunu ve transfer edilmesinin İtalya’da fırtınalar kopardığını söyledi.

Fatih Terim’den büyük sav: Son maça kalmaz

Ünlü çalıştırıcı Lider Özbek’e de “Galatasaray yeni bir periyoda girdi. Umarım bundan sonra her şey daha hoş olacak.” diyerek Ali Sami Yen’de oynanacak ligin son maçı olan Fenerbahçe derbisinde olma kelamı verdi.

Öte yandan Fatih Terim’in Okan Buruk’a motive edici konuşması bununla da kalmadı. Sarı-kırmızılıların efsane ismi öğrencisine “Şampiyonluk son haftaya kalmaz erkenden bitiririz bu işi.” dediği öğrenildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir