Bakasetas’a Serie A’dan talip çıktı

Spor Haberleri May 13, 2023 Yorum Yok

Bordo-mavili formayı giydiği günden bu yana Trabzonspor’un en istikrarlı isimlerinden biri olan Anastasios Bakasetas’ın talipleri her geçen gün artıyor.

Edinilen son bilgilere nazaran Yunan orta saha oyuncusu için Çizme’den talip var.

Trabzonspor, Bakasetas için istenen teklifler gelmesi halinde bu transferde kolaylık sağlayacak. Başka yandan Yunan futbolcu için teknik heyetin vereceği karar da merak konusu.

Deneyimli futbolcunun kontratı ise önümüzdeki yıl sona erecek. Bu doğrultuda Trabzonspor idaresi, 3 milyon euroya aldığı Bakasetas’ı çok daha yüksek bir bedelle elden çıkarmayı düşünebilir.

Bologna istiyor

İtalya Serie A takımlarından Bologna’nın, Bakasetas’ı takımına katmak istediği belirtildi. Bu doğrultuda Trabzonspor’un kapısının ise 7 milyon euroluk bir teklif ile çalınacağı bilgisine ulaşıldı. Fakat Karadeniz devinin bu öneriyi yetersiz bulduğu ve Bakasetas’ın satılması halinde en az 10 milyon euroluk bir gelir elde etmeyi hedeflediği bildirildi.

Talibi çok

Öte yandan teknik yönetici Nenad Bjelica’nın da mümkün bir satış öncesinde görüşü alınacak. Bu ortada Bakasetas için tek talip Bologna değil.

İtalya’dan Fiorentina da tecrübeli oyuncuyu takımına katmak istiyor. 29 yaşındaki futbolcu için Almanya’dan Wolfsburg ile Portekiz’den Sporting’in de takipte olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir