Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli olan Ford Ranger yenileniyor

Genel Nis 12, 2023 Yorum Yok
AA

‘Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili’ (WWCOTY-The Women’s World Car of the Year) ödüllerinde ‘En Düzgün 4×4 ve pick-up modeli’ seçilen Ford Ranger, yenilenerek yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Pickup segmentinin önde gelen araçlarından yeni Ford Ranger, yılın ikinci yarısında satışa sunulacak.

Ford Ranger neler sunuyor

Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli olan Ford Ranger, en gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde barındıran 2.0 litre EcoBlue dizel motor seçeneği 10 vitesli otomatik şanzımanla kombine edildiğinde yüzde 24’e varan yakıt verimliliği sunuyor.

Böylece değişen şartlara ve arazi kurallarına meselesiz formda ahenk sağlıyor. Bilhassa kent içi trafikte fark yaratan Otomatik Start/Stop Sistemi ile yakıt tüketimini yüzde 10’a kadar azaltılabiliyor.

Şerit Takip Sistemi, Yaya Algılama Özelliğine Sahip Çarpışma Tedbire Sistemi, Akıllı Sürat Sonlandırma ve Park Sensörleri üzere gelişmiş sistemler daha inançlı sürüş tecrübesi sağlarken, Yokuş Kalkış Takviye Sistemi ve Eğim İniş Denetim Sistemi ise denetimin sürekli şoförde olmasına yardımcı oluyor.

Ford Ranger birinci defa Ford’un Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliğiyle donatılırken, SYNC IV 10 inç yahut sınıfının en güzeli 12 inç dokunmatik ekran sunuyor.

Sistem araç içindeki konforu cümbüş ve irtibatla destekleyerek seyahatleri keyfe dönüştürüyor. Ford Ranger’ın yüksek teknoloji eseri dijital iç yeri, gelişmiş yük alanı, yük alanı idare sistemi üzere özellikler ve teknolojiler, 5 binden fazla görüşmenin ve düzinelerce müşteri atölyesinin sonucunda geliştirildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir