Ali Koç’tan Dursun Özbek’e gönderme

Spor Haberleri May 01, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Yüksek Divan Heyeti toplantısı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlendi.

Divan Şurası’nda Fenerbahçe Lideri Ali Koç da açıklamalarında çarpıcı tabirler kullandı.

“Unutulmaz iki maç var”

İşte Ali Koç’un açıklamalarından öne çıkanlar…

“Çalınan puanların yanında çalınmaya çalışılan puanlar bizi ziyadesiyle endişelendirdi. Hafızalardan silinmeyen iki maç var; birisi ‘ofsaytımsı’ maçı (Sivasspor – Galatasaray), öbür Adana Demirspor ile oynadığımız maç. Bir maçta bir sürü tartışmalı durum var.”

Gözden Kaçmasın Dursun Özbek’ten TFF’ye çıkartma: Gündemde Ali Koç ve Ali Şansalan var Haberin Detayları

“Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayın” diye bir talimat mı aldınız?”

“TFF’ye gidip, ‘Sayın lider, biz güzel niyetten şüphelenmeye başladık. Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayın diye bir talimat mı aldınız?’ dedik.”

“Biz gittik diye gittiyseniz yazık size”

Ali Koç, son devirde artan hakem kusurlarına vurgu yaptı. Lider ayrıyeten Galatasaray’ın evvelki gün TFF’ye yaptığı çıkarmaya da göndermede bulundu.

“Malum kulübün liderine sesleniyorum. Biz randevu alıp gittik. Oraya medya mensubu çağırmadık. Siz; randevu almadan, içerideki köstebeğiniz olan eski bürokratla bir arada, habersiz gitmişsiniz oraya. Biz gittik diye gittiyseniz yazık size. Acz içindeymişsiniz.”

Karşılıklı TFF görüşmeleri

Hatırlanacağı üzere Ali Koç, Riva’ya gidip hakemler hakkında bulunduktan kısa bir müddet sonra Galatasaray Lideri Dursun Özbek de randevu almadan TFF yöneticisi ve eski Galatasaray yöneticisi Yusuf Günay’la birlikte Mehmet Büyükekşi’yle görüşmüştü.

Öte yandan Ali Koç, “Şampiyonluk posterlerini revize etmek zorunda kalmayı Allah hiçbir kulübe nasip etmesin.” sözlerini kullandı.

“Galatasaray kötülük yapma kabiliyetlerinden ötürü takdire şayan bir camia”

“Galatasaray kötülük yapma kabiliyetlerinden ötürü takdire şayan bir topluluk. Ligi bitirmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez demeliydik!

Beşiktaş dün bir açıklama yaptı, ‘pusu kültürü’ diyorlar açıklamada. Bizimle ilgili de bir kısım var fakat orayı tam anlayamadım. Gidin bir okuyun, kaleme alan kişi o kadar hoş özetlemişki mevcut durumu. ‘Türk futboluna pusu kültürünü getirenlere geçit yok’ başlığı bu. Lütfen okuyun bunu.

Şampiyonluk posterlerini revize etmeyi Allah hiçbir kulübe nasip etmesin! Siz her periyodun güçleriyle kol kola olmayı bilen bir yapısınız. Seçimler bitsin, Florya projesinde neler döndüğünü anlatacağız.”

“Er meydanına çağırınca gelmiyorsunuz”

“Bugün TFF, ‘Ne var kardeşim elinde doküman, çıkar’ diyebilse ve gerisinde durabilse. ‘Elimizde evrak var’ diyorsunuz, geçmişte de gördük bu sineması. Açıklayın ya ne varsa. Er meydanına çağırınca gelmiyorsunuz. Ne varsa açıklayın kardeşim.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir