Zelzelenin merkez üssü Kahramanmaraş’ta vatandaşlar oy kullanmaya başladı.Oy kullanan depremzedeler, bu seçimlerin buruk geçtiğini ancak tekrar de vatandaşlık vazifelerini yerine getirmek için oy kullandıklarını söyledi
![](https://haberabone.com/wp-content/uploads/2023/05/zelzelenin-merkez-ussu-kahramanmarasta-vatandaslar-oy-kullanmaya-basladi-fwNR2PMp.jpg)
Zelzelenin merkez üssü Kahramanmaraş’ta vatandaşlar oy kullanmaya başladı.Oy kullanan depremzedeler, bu seçimlerin buruk geçtiğini ancak tekrar de vatandaşlık vazifelerini yerine getirmek için oy kullandıklarını söyledi
Yorum Yok