Süper Lig’de dün Fenerbahçe ile karşılaşan Demir Küme Sivasspor, Ziraat Türkiye Kupası yarı final birinci maçında tekrar sarı-lacivertli kadroyla oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına orta vermeden başladı.
Kulüp tesislerinde teknik yönetici İstek Çalımbay idaresinde gerçekleştirilen idman, 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan idman pas çalışmasıyla devam etti. Kırmızı-beyazlı takım, son kısımda ise yarım alanda çift kale maç yaptı.
![](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/05/01/sivassporda-kupa-mesaisi-basladi_f95bf571.jpg)
Forma giyen futbolcular yenileme çalışması yaptı
Fenerbahçe karşısında 90 dakika forma giyen futbolcular ise yenileme çalışması yaptı.
Sivasspor, yarın yapacağı idmanla çabanın hazırlıklarına devam edecek.
Kırmızı-beyazlı kadro ile Fenerbahçe, 3 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30’da Sivas 4 Eylül Stadı’nda karşılaşacak.
Yorum Yok