Sinan Akçıl’dan Defne Samyeli itirafı

Magazin May 12, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Bir periyot magazin dünyasının süratli çapkını olarak anılan Sinan Akçıl, Şubat 2021’de ikinci sefer nikah masasına oturduğu Burcu Kıratlı’dan Mayıs 2022’de boşandıktan kısa mühlet sonra ‘Survivor 2021’ müsabakasıyla ismini geniş kitlelere duyuran Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya başladığını duyurmuştu.

Aleyna aşkı uzun ömürlü olmayan müzisyenin ismi Defne Samyeli ile anılmıştı.

Yalanlamıştı

İddiaya nazaran; yeni bir müzik çıkarmak için Akçıl ile çalışan Samyeli, bu süreçte kalbini ünlü müzisyene kaptırmıştı. Geçtiğimiz ocak ayında Kıbrıs’ta konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl’dan, “Defne Samyeli ile aşk yaşadığım argümanları muhakkak yanlışsız değil. Ben daima üreten ve göz önünde olan bir adamım. Bu biçim haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor” kelamlarıyla, net bir lisanla yalanlama gelmişti.

TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olan müzikçi, eski sevgilileri için yaptırdığı dövmelerden bahsederken, “Hadise ile birlikteyken çok hoş işler çıkardın” yorumuna şöyle yanıt verdi: “Ayrılalı uzun müddet oldu. O günden beri de görmüyorum. Otilia dövmesini kapattım. Hadise ve Ebru Şallı dövmelerini kapattım. Yani, bu ne abi!” karşılığını verdi.

Sunucuların “Defne Samyeli ile anıldın” sorusunu yönelttiği ünlü isim, isminin aşk dedikodularına karıştığı müzikçi hakkında canlı yayında çarpıcı bir itirafta bulundu. “1-2 ay o denli bir muhabbetimiz oldu. Ondan sonra kestik bir anda görüşmeyi.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir