Rüştü Reçber’in oğlu Burak Reçber, QPR ile mukavele imzaladı

Spor Haberleri Nis 26, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen Türk futbolunun efsane kalecisi Rüştü Reçber’in oğlu Burak Reçber, babasının izinde.

Burak Reçber, yüzde yüz burslu olarak İngiliz takımı Queens Park Rangers’ın U16 ekibiyle kontrat imzaladı.

Babasının bilakis golcü olan genç futbolcuyu imza merasiminde annesi Işıl Reçber ve babası Rüştü Reçber de yalnız bırakmadı.

Işıl Reçber: “Gurur duyduk”

Annesi Işıl Reçber yaptığı paylaşımda oğluyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bayram; kapıda çalan zil, çocuk cıvıltısı duymaktır. Sarılmaktır, şekerden tatlı sohbettir sevdiklerimizle sofraya gelen rahmet, sokağa inen harekettir. Sevinçtir yüzlerde, paylaşmaktır, barıştır, gurbetten alınan bir selamdır, haberdir, kavuşmaktır. Söylemektir sevdiğini, duymaktır, aile ile dost ile geçen her andır. En değerlisi de; paylaşmaktır memnunluğu. Biz de sizlerle paylaşmak istiyoruz mutluluğumuzu gururumuzu oğlumuzun imza merasiminden. 

4 yaşında başladığı futbola Fenerbahçe’den geldiği Arsenal Akademi akabinde İngiltere’nin en eski kulüplerinden 1882 yılında kurulmuş Queens Park Rangers ile akademik olarak da tam burslu olmak üzere 16 yaş kadrosu ile 2 yıllık mukavele imzaladı.

Maşallah oğluma da tüm çocuklarımıza da. Allah’ım hepsinin hoş günlerini göstersin bizlere. Hayallerindekiler güzel, güzel olan gerçek, yolları bahtları açık olsun inşallah. Sevgi ve selam ile hepinizin bayramını kutluyoruz. Büyüklerin ellerinden küçüklerin yanaklarından tüm Reçber Ailesi olarak öperiz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir