Komandolar Isparta sokaklarında marş okudu: Vatandaşlardan büyük alkış geldi

Gündem May 21, 2023 Yorum Yok
İHA

Türk komandosunun göz bebeği Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitimi Merkezi Komutanlığının kahraman komandolarının “Yakın Dövüş” gösterisi koşunun akabinde Eğirdir stadyumunda devam etti.

Etkinliklere Isparta Yamaç Paraşütü Kulübü ve Eğirdir Havacılık Spor Kulübü atletleri Zafer Akıllı, Gökhan Bitiktaş ve Arif Bayrak’ın yamaç paraşütü gösterisi, Eğirdir’in öz evladı Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ulusal Sportmen Fatma Gül Çevik’in halter gösterisi, Binicilik Vilayet Temsilcisi Ümit Yener’in Atlı gösterisi ve Paramotor Süleyman Yalvaç’ın yamaç paraşütü gösterisi bayrama farklı bir renk kattı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında Eğirdir Futbol Akademi Okulu’nun gösterisi, Taek-wando ve Kick Boks şovlarının akabinde Türk komandosunun göz bebeği Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitimi Merkezi Komutanlığının kahraman komandolarının “Yakın Dövüş” Kick Boks gösterisi yaptılar.

Komandolar büyük alkış aldı

Marşlar eşliğinde alana gelen kahraman komandolar, izleyiciden büyük bir alkış aldı.

Komandolar Isparta sokaklarında marş okudu

‘Komando Andı’ okudular

Milli hislerin kabardığı bayram merasiminde, komandolar şovlarını tamamladıktan sonra ‘Komando Andı’ marşıyla tempolu koşu halinde alandan ayrıldılar.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması Kurtuluş Savaşı ve Ulusal Çabayı canlandıran “Yeniden Doğuş” isimli final gösterisi ile sona erdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir