Jorge Jesus: Taraftar şampiyonluğa bizim kadar inanmıyor

Spor Haberleri Nis 12, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, 2-1 kazandıkları Fatih Karagümrük müsabakasının akabinde konuştu.

Portekizli teknik adam, Fenerbahçe ile kontrat uzatıp uzatmayacağı istikametinde gelen soruya da cevap verdi.

“Başkanla devamlı olarak konuşuyoruz. Kendisini çok seviyorum. Her manada çok fedakarlık yapıyor. Gerek ailesinden gerek maddi manada fedakarlık yapıyor. Natürel ki beğenilen olmayan durumlar oluşuyor. Benim devam etmemi istediğini belirtti. Ben kendisine dönem sonunda oturup karar veririz demiştim. Şu anda ligin bitmesine az bir müddet kaldı. Bunu konuşmanın gerçek vakit olduğunu düşünmüyorum. Kupada yarı finaldeyiz, final oynayabiliriz. Ligde âlâ bir bahtımızın olduğuna inanıyoruz. İşler olağan giderse dönem bitiminde duruma bakacağız. Ligde oynanmayan maçlara puan verilmesi üzere kararlar alınıyor. Biz ligin sonunda duruma tekrar bakıp kıymetlendiririz.”

Fenerbahçe’ye 1 yıllık imza atan 68 yaşındaki Jorge Jesus’un mukavelesi mayıs ayında sona eriyor.

Jesus’un ismi Brezilya ve Suudi Arabistan Ulusal Grupları ile birlikte eski kulübü Flamengo ile anılıyor.

Gözden Kaçmasın Futbolculara reaksiyon gösteren Fenerbahçe taraftarları Jorge Jesus’u sinirlendirdi Haberin Detayları

“Taraftarlar şampiyonluğa bizim kadar inanmıyor”

Son olarak taraftarların Beşiktaş ve Kayserispor maçlarında oyuncuları protesto etmesi hakkında açıklamalarda bulunan Jorge Jesus, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Ben taraftarların bizler kadar şampiyonluğa inandığını düşünmüyorum. Son yıllarda Fenerbahçe’nin lig sonuna ikili kupa kazanma ihtimaliyle girmediğini biliyorum. Vakit zaman oyunculara reaksiyonlar olabiliyor. Son 2 maçta bunlar yaşandı. Grubunu çok sevmek, hem kazanırken hem kaybederken olmalı. Yalnızca kazanırken tutkulu ve güzel bir taraftar olmanın benim gözümde bir kıymeti yok.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir