İzmir’de 2002 yılında kayıp olan çocuklarının cansız vücudunu Aydın’ın İncirliova ilçesinde bulan aile, DNA testi raporlarının sonuçlanmasının akabinde 21 yıl sonra çocuklarının cenazesini teslim aldı.
![](https://haberabone.com/wp-content/uploads/2023/05/izmirde-kayip-cocuklarinin-kemiklerini-21-yil-sonra-bulup-defnettiler-qDpYnrVx.jpg)
İzmir’de 2002 yılında kayıp olan çocuklarının cansız vücudunu Aydın’ın İncirliova ilçesinde bulan aile, DNA testi raporlarının sonuçlanmasının akabinde 21 yıl sonra çocuklarının cenazesini teslim aldı.
Yorum Yok