Hamza Dağ: Bu seçim her birimiz için, evlatlarımız için değerli

Gündem May 07, 2023 Yorum Yok
İHA

Seçime 8 gün kala adayların ziyaretleri devam ediyor.

Vatandaşlarla bir ortaya gelen adaylar biri de AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Dağ, Kütahya ziyaretinde AK Parti Vilayet Lideri Mustafa Önsay ve AK Parti Kütahya Milletvekili adayı Adil Biçer ile birlikte Belediye Lideri Fatih Çalışkan’ı makamında ziyaret ederek, ilçenin meseleleri hakkında bilgi aldı.

“Hep birlikte buralarda çalışmalar yürüttük”

AK Parti Vilayet Lideri Mustafa Önsay, burada yaptığı konuşmada şu tabirleri kullandı:

Seçime süratli bir halde ilerliyoruz. Kalan süreçte vakti çok güzel kıymetlendirerek gerek Hisarcık’tan, gerek Kütahya’mızdan Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye en büyük takviyesi vermeyi arzuluyoruz.

10 aydan bu yana daima o gün için hazırlık yaptık. Daima bir arada buralarda çalışmalar yürüttük. Artık son düzlükteyiz. Hisarcık büyümenin eşiğinde olan bir ilçe, bu davanın, bu yürüyüşün size muhtaçlığı var. Buradan vereceğiniz dayanak çok değerli.

“Bu seçimde ne kadar kıymetli bir tercihte bulunacağız”

Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ ise vatandaşlara hitabında, 14 Mayıs seçiminin kıymetini daima konuştuklarını ve her vakit lisana getirdiklerini söyledi.

Dağ konuşmasında şu sözleri kullandı:

Bu seçimin her birimiz için, evlatlarımız için değerli ve değerli olduğunu neredeyse 2 yıldan beri konuşuyoruz. Aslında şu açıdan konuşuyoruz. 20 yıldır birçok kazanım, birçok elde ettiğimiz işler var.

Bu elde ettiğimiz kazanımların devamı için konuştuk. 2-3 aydır 7’li masanın açıklanmasından bu yana ya Kandil’den, ya Kandil’in uzantısı Avrupa’dan ya da onun sözcülüğünü yapan siyasi partiden hudutları zorlayıcı, seçim öncesi olması hasebiyle de bir hudut aşımı olacak seviyede 40 bin evladımızın Türk-Kürt şehit olmasına sebep olan ve bir mahkeme kararıyla evvel idam cezasına, sonra ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezasına çevrilmiş terörist başının salıverileceğine dair ısrarlı sözler, kelamlar ve bu kelamları medet umdukları yerden de, bununla ilgili toplumu rahatlatacak bir açıklamanın gelmemesi hepimizi bu seçimde ne kadar kıymetli bir tercihte bulunacağımızın en büyük göstergesi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir