Giresunspor’dan MHK’ye reaksiyon: Lale Orta acil istifa

Spor Haberleri Nis 11, 2023 Yorum Yok

Giresunspor Başkanvekili Ferhat Karademir, Beşiktaş’a 3-1 kaybettikleri maçın akabinde hakem Atilla Karaoğlan’a ve Merkez Hakem Konseyi Lideri Lale Orta’ya reaksiyon gösterdi.

Ferhat Karademir, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Aboubakar, bu yumruğu bize değil Türk futboluna atmıştır. Daha birkaç hafta evvel net baş atan oyuncuya kırmızı vermemek için abartıyor diyerek VAR hakemlerine karşı gelecek kadar Beşiktaş’ı muhafazaya çalışan bir hakemi bu maça vermenizin sebebi muhakkak oldu. Lale Hanım acil istifa!”

Gözden Kaçmasın Vincent Aboubakar’ın Görkem Sağlam’a yaptığı hareket kırmızı kart mı Haberin Detayları

“VAR devreye girmedi”

“Kara gecenin başlangıç durumu; penaltı durumu öncesi Salih’in Alper’i çok net çekmesi ve net faul sonrası, oyuncularımızın ağır itirazına karşın VAR devreye girmedi. Atilla Beyefendi izlemeye tenezzül etmez. Sonrasında oyuncumuz Perez’e çok net ceza alanı içinde penaltı yapıldı.”

“Lale Orta acil istifa”

“Bizim çalınan hakkımız ağır gelir, taşıyamazsınız. Zira, haddinden fazla emek taşır. Adalet herkese lazım. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan acil tepki bekliyoruz. Aksi takdirde cami olarak yaşananların bilginiz doğrultusunda olduğu fikri ortaya çıkacaktır. Lale Orta acil istifa.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir