FETÖ’den tutuklu Şaban Çepik’in kızı Şerife Işık Çepik: Erdoğan’a oy verenleri yakacağım

Gündem May 19, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçimleri geride kaldı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nu yendi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun mağlubiyetini ise hazmedeyenler var. Bunlardan birisi de FETÖ’den tutuklu Şaban Çepik’in kızı Şerife Parıltı Çepik.

Çepik, toplumsal medya hesabından nefret dolu bir görüntü yayınladı. Malta’da yaşayan Çepik; Erdoğan’a, seçmenine ve depremzedelere hakaret etti.

FETÖ’den tutuklu Şaban Çepik’in kızının açıkca Kılıçdaroğlu’nu desteklemesi ise Muharrem İnce’ye dair “haklıymış” kelamlarını bir kere daha gündeme taşıdı.

Nefret kustu

FETÖ’nün kapatılan Tepe Üniversitesi davasında ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’ cürmünden 6 yıl 3 ay mahpus cezası alan eski yabancı lisanlar kısım lideri Şaban Çepik’in kızı Şerife Parıltı Çepik, Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Partililere küfür ederek oy veren vatandaşlara ağıza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

Deprem bölgesindeki vatandaşları Erdoğan’a oy verdikleri gerekçesiyle toplayıp yakmak istediğini söyleyen Şerife Parıltı Çepik, kendisine karşılık veren depremzedelere hakaret etmeyi sürdürdü.

“Arkadaşlar Tayyipçi arkadaşlarım varsa lütfen beni takipten çıksınlar. Tayyip’e oy atmış rastgele bir kişi. Lütfen takipçi sayım yarıya insin. Bu kadar aptal ve bağnaz beşerle tıpkı yerde kalamayacağım ben nitekim. Tıpkı fikirleri ya da tıpkı şeyleri paylaşamayacağım. Çok iğrençsiniz, midemi bulandırıyorsunuz. Bu kadar salak bu kadar aptal bir yaşamadığım için de şu an çok mutluyum.

Gerçekten herhalde şu an Türkiye’de olsam kafayı falan tırlatırdım. Yani baktıkça insanlara sanki bu mu verdi, sanki bu mu verdi? Rezilsiniz ya. Bizi bu kadar rezil hale sokan, bizi mahveden, bizim ağzımıza…. Bu adamı tekrardan başımıza getiriyorsunuz ya, rezilsiniz. Midem bulanıyor hepinizden. Allah’ın belaları. … çocuğu bu adamlar bakın. Bu adamlar bizim ağzımıza … Haberiniz yok. Fakat var ya gelsin, ikinci cinste da gelsin. Göreceğim o vakit belanızı sizin. Göreceğim belanızı nasıl yapıyor göreceğiz. Lakin şayet var ya benim başıma bir şey gelsin bu olayla ilgili var ya ben bu sefer…

Ailen öldü enkaz altında sen nasıl bu türlü bir şey yapabilirsin ya? Sen hala nasıl bu adamı seçebilirsin? Bu adamı seçenler kim abi ya? Toplayıp yakacağım hepsini bir külliyede ya. Ben bu türlü bir beşerim artık. Bundan sonra bu türlü kardeşim. Bu geri zekalılığa tahamülüm kalmadı benim. sıfır. Yeterli ki terk ettim ya.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir