Ferdi Kadıoğlu, bonservis rekorunu kıracak

Spor Haberleri Mar 29, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu için transfer süreçleri netleşmeye başladı. İtalya Serie A önderi Napoli, değerli bir yatırım olarak gördüğü Ferdi için önemli bir bonservis ölçüsünü gözden çıkarmış durumda.

Daha evvel de Kanarya’dan Eljif Elmas ve Kim Min-Jae transferlerini yapan Napoli, bu futbolcular ile şu anda lig şampiyonluğuna oynuyor ve yaz devrinde de büyük transfer bedelleri elde etmeyi umuyor.

Napoli yolcusu

Önümüzdeki dönem Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olan Napoli, yatırımlara devam etmeyi ve daha da tezli bir ekip haline gelmeyi hedefliyor.

Bu plan doğrultusunda Ferdi Kadıoğlu’nu çok hakikat bir atak olarak gören İtalya başkanı, önümüzdeki transfer periyodunda Üstün Lig bonservis rekorunu kıracak üzere duruyor!

23 yaşındaki yıldızın yeni piyasa kıymeti 15 milyon euroyken, transfer bedelinin ise 30 milyon eurolara yaklaşacağı konuşuluyor.

Sıkı takipte

Başarılı oyuncu Ferdi için ayrıyeten Borussia Dortmund, Sevilla ve Roma’nın da takipte olduğu söyleniyor. Bilhassa Avrupa arenasındaki maçlarda gözlemlenen oyuncu, futbol adamlarından tam not almış durumda ve yabancı basında da sık haberleri yapılıyor.

Çok güçlendi

Bir sağ beke nazaran teknik kapasitesi çok üst seviye olan Ferdi, oyunu yönlendirmesi ile de durumunun en özel isimlerinden biri olmuş durumda.

Fenerbahçe’ye geldiği birinci periyoda nazaran fizik olarak eksiksiz bir gelişim gösteren ve saha içinde fevkalade bir dinamo haline gelen Ferdi Kadıoğlu, bu dönem 35 maça çıktı ve 1 gol ile 3 asistlik katkı sağladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir