Fantastik edebiyatın kült serisi: Ateş ve Bedel

Genel Nis 27, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Saygın Ersin’in kaleminden Yedi Kartal Efsanesi serisinin uzun yıllardır beklenen üçüncü kitabı Ateş ve Bedel bu ay okurlarıyla buluşuyor. April Yayıncılık fantastik edebiyatımızın usta ismi Saygın Ersin imzalı Ateş ve Bedel’i Murat Yılmaz’ın imza attığı kapak dizaynıyla yayınlıyor.

Huzurlarınızda 20’den fazla lisana çevrilen Pir-i Lezzet’in müellifinden fantastik edebiyatımızın kült serisi Yedi Kartal Efsanesi’nin üçüncü romanı Ateş ve Bedel.

Zülfikar’ın Kararı ve Erbain Fırtınası ile başlayan macera yeni kitapta sürat kesmeden sürüyor, Saygın Ersin bir kere daha bu toprakların söylencelerini, kadim efsanelerini ustalıklı lisanıyla günümüz okurlarına nefes nefese bir romanda anlatıyor.

Kadim krallıklar

Nam-ı başka “Yediler”, “Lokman Hekim’in Kartalları”, dört elementi ve etraflarındaki bilcümle objeyi şekillendirip eğip büken “Ustalar” ile hayal gücünün hudutlarını aşan bir çağdaş klasik Yedi Kartal Efsanesi. Ateş ve Bedel, Lokman Hekim’den bilinmeyen devlet kurumlarına, Geceli ünlü vampirlerden farklı diyarın kadim krallıklarına pek çok efsaneyle örülü.

Dahası Saygın Ersin, Yedi Kartal cihanında konuşulan kadim bir lisanın örtüsünü yavaşça kaldırıp bize yeni bir lisan armağan ediyor:

Ateş lisanı…

Pek çok lisana çevrilen kitap

Tüm dünyada 20’den fazla lisana çevrilen Pir-i Lezzet ile geniş bir okur kitlesine ulaşan Saygın Ersin’in kült serisi Yedi Kartal Efsanesi, tüm kitapçılarda. Serinin birinci iki kitabı Zülfikar’ın Kararı ve Erbain Fırtınası da yeni baskılarıyla okurlarını bekliyor.

Kitap sayfası için irtibat:

ergul.tosun@ensonhaber.com

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir