Emrah’ın fenomen müziği Bilet Dükkanı’nın lansman sloganı oldu

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Sektördeki muvaffakiyetini, teknik altyapısı ve turizm teknolojisine yaptığı yatırımlarla da artıran Bilet Dükkanı kullanıcılarına en yanlışsız bütçe ile en güzel uçak, otel, transfer ve araç kiralama üzere seyahat hizmetlerinde çok çeşitli alternatifler sunuyor.

Emrah’ın fenomen müziği “Götür Beni Gittiğin Yere” ile yeni kampanya periyoduna başlayan Bilet Dükkanı’nın reklam sineması birebir anda 14 kanalda yayınlanarak izleyiciler ile buluştu. Toplumsal medya da sanatçı Emrah’ın yaptığı paylaşımlar dikkat çekti, hayranlar reklam sinemasına büyük ilgi gösterdi.

Bilet Dükkanı Reklam Filmi

Seyahat tutkunlarına büyük imkanlar sunan Bilet Dükkanı, kelam ve bestesi Emrah’a ilişkin olan ve 1996 yılında dinleyici ile buluşan ikonik müzik ‘Götür Beni Gittiğin Yere’ ile yeni bir seyahat sloganı yarattı. Reklam sineması için uzun bir ortanın akabinde kamera karşısına geçen Emrah, çekimlerde heyecanını gruplarla paylaştı ve ortaya keyifli imgeler çıktı.

Reklam Sineması Hem Gerçek Dünyada Hem Metaverse’te Emrah İçin Metaverse Avatarı Hazırlandı

Reklam videosu

“Bilet Dükkanı götürür seni istediğin yere” sloganıyla Türkiye’de turizm dalında birinci 10 büyük şirketten biri olan ve 30 yıldır acente olarak kesintisiz hizmet veren Bilet Dükkanı metaverse için de bir reklam sineması hazırladı.

GoArt Metaverse’te tasarlanan ve yıl içerisinde büyük bir kampanyayla duyurusu yapılacak mağazasını da içeren reklam sinemasında Emrah ‘Seyahat etmek herkes üzere benim için de uzun yıllardır bir tutku. Dilediğin yere en kolay ve en konforlu formda ulaşabilme imkanı hepimiz için çok pahalı. Yıllar evvel müziğimde ‘Götür Beni Gittiğin Yere’ demiştim, artık ise birlikte ‘Bilet Dükkanı götürür seni istediğin yere’ demeye başlıyoruz. Gerisindeki teknolojik gücüyle seyahat etmenin her adımını tek adreste ihtimamla sunan Bilet Dükkanı’nı tebrik ediyorum. Herkesi uçak biletleri, otel, araç kiralama ve transfer rezervasyonları üzere farklı ayrı uğraşması zorlayacağı seyahat bahisleri için Bilet Dükkanı’nı deneyimlemeye davet ediyorum’ dedi.

Emrah’ın yıllarca lisanlardan düşmeyen, kendi devrinin rekor albüm satışlarını elde eden, 2010 yılında Altın Kelebek Yılın Olay Müziği mükafatını alan müziğinden ilham alan Bilet Dükkanı kullanıcılarına dünyadaki yüzlerce havayolu şirketinin binlerce uçuş seçeneğini, otel, transfer ve araç kiralama hizmetini, süratli ve avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Bilet Dükkanı

https://www.biletdukkani.com/

SPONSORLU İÇERİK

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir