Dursun Özbek’ten Ali Koç’a FETÖ göndermesi: Gocunduğun bir şey mi var

Spor Haberleri May 05, 2023 Yorum Yok

Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, futbol kadrosunun Florya Metin Oktay Tesisleri’nde taraftara ve basına açık yaptığı idmanın öncesinde çarpıcı tabirler kullandı.

Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Ali Koç ile ilgili gelen bir soruya cevap verdi.

Bir muhabirden gelen, “Geçtiğimiz günlerde Sayın Ali Koç, Galatasaray Kulübü ve topluluğunu bir terör örgütüyle imanın da ötesinde direk ilişkili olduğunu söyleyen açıklama yaptı. Bunla ne ilgili ne söylersiniz?” sorusuna Dursun Özbek karşılık verdi.

“Terör örgütünü ikide bir dilinize almanın sebebini çözemiyorum”

Dursun Özbek, Ali Koç’a yönelik şunları söyledi:

“Zaman vakit sinemalarda seyrediyoruz, olaylarda şahit oluyoruz. Bir cinayet işlendiği vakit, cinayet mahalline birinci kim gelir, katil gelir. Durmadan FETÖ FETÖ FETÖ diyen arkadaşa sesleniyorum. Yahu arkadaş, bu işlerin ne olduğunu dünya alem biliyor. Onun için siz bunu söylem ettikçe, buradan gocunduğunuz demek bir şey var ki ikide bir FETÖ FETÖ diyorsunuz. Terör örgütünü ikide bir dilinize almanın sebebini çözemiyorum.”

“Cinayet mahalline birinci kez katil gelir”

“Galatasaray cumhuriyetine bağlı, Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda bir topluluktur. Bunu tekraren kanıtlamışız. 500 yıllık bir kültürden geliyoruz. 500 sene devletine hizmet etmiş bir topluluğun bireyleriyiz bizler. Bunu lisanına alırken iki kez düşüneceksin. Cinayet mahalline birinci kere katil gelir. Sen de bunu ikide bir söylediğine nazaran… Devamını söylemeye gerek yok.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir