Deniz Baysal: Çocuk istemiyorum

Magazin Nis 30, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Empati programında meslektaşı Deniz Baysal’ı ağırladı. Oyuncu programda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Teşkilat dizisinde Zehra karakterini canlandıran yıldız, “Annem kanserle uğraş etti, artık de babam kansere yakalandı. Sıkıntı bir süreç oluyor. Hasta taraf incinmiş oluyor ve hayatı çok sorguluyor. Biz de bilmediğimiz için sen çok güçlüsün diye gazlamaya çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

“Moral çok önemli”

Baysal, “Bu hastalığa karşı koyan insanların kıssasını çok okudum, ‘Ben artık güçlü olmak istemiyorum’ diyorlar. Annem de onu dedi, çaba etmekten yoruldu ve ‘Güçlü olmak istemiyorum’ dedi. Annem kemoterapi görürken, İzmir’de bir iş çekiyordum ve her kemosunda yanında olabildim. Moral çok değerli, kendine bakmak kıymetli, lakin lisana kolay… Bir sefer bu hastalığa yakalanınca, daima tedirginsin. Başın ağrısa bile, ‘Nüksetti mi?’ diye soruyorsun kendine… Düşüyorsun, bazen biz annemi kaldırdık, bazen annem bizi kaldırdı” diyerek kelamlarına devam etti

Müzisyen Barış Yurtçu ile 3 yıldır evli olan ünlü oyuncu, Çocuk istemediğini söyledi:

“Çocuğumun olmasını istemiyorum”

“İnsanoğlu her an değişebilir. Şu an bu türlü düşünüyorum: Çocuk bana uzak. Çocuk sorumluluğunu da istemiyorum. Lakin çocuğun olursa seversin diyorlar, doğal ki severim, lakin ben çocuğumun olmasını istemiyorum. Hayatımdan memnunum, Barış da o denli. Bir birbirimize her şey oluyoruz zaten…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir