Bruno Peres: Trabzonspor’u destekleyecek bir taraftar daha var artık

Spor Haberleri Nis 30, 2023 Yorum Yok
AA

Trabzonspor Kulübünün kontratını feshettiği Brezilyalı sağ bek Bruno Peres, veda iletisi paylaştı.

Bordo-mavili kulübün toplumsal medya hesabından yayımlanan görüntülü iletide Peres, Trabzonspor’a gelişinin üzerinden neredeyse 2 yıl geçtiğini hatırlattı.

“Taraftarlarımızın hafızasına kazınacak anlar yaşadık”

Peres, Trabzonspor’da mükemmel anlar yaşadığını ve bunları her vakit hatırlayacağını söz ederek, şu değerlendirmede bulundu:

“Bana kapılarını açan, kıymetimi kanıtlama ve Bruno’nun kim olduğunu gösterme fırsatı veren bu kulübe çok müteşekkirim. Asla unutulmayacak, kulübün tarihine geçecek, benim ve olağan ki de taraftarlarımızın da hafızasına kazınacak anlar yaşadık. Şampiyonluk maksadına giderken bizlerle, içimizde olan herkes ve hepimiz için çok özel bir andı.”

“Harika insanlara sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum”

Taraftarlar başta olmak üzere herkese teşekkür eden 33 yaşındaki oyuncu, şu sözleri kullandı:

“Şu an hatırlamadığım tüm çalışan herkese, bazen görünmeseler de biz oyunculara her vakit çok yardımcı olan kusursuz insanlara sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.”

“Trabzonspor’u destekleyecek bir taraftar daha var artık”

“Teknik takımımıza, bize her vakit öz inanç veren, yardım eden hocamıza, kulübümüzün idaresine, bize itimat veren, sevgiyle yaklaşan yöneticilerimize, liderimize teşekkür ediyorum.” diyen Peres, şunları kaydetti:

“Buraya gelişime yardımcı olmuş tüm herkese çok müteşekkirim. Tüm Trabzonspor taraftarlarına teşekkür etmek istiyorum. Saha içinde ve dışında sizlerle yaşadığım her an için kentte bize gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkürler. Sizlere çok teşekkür ediyorum, sevgilerimi gönderiyorum. Dünyanın öteki ucunda da olsa her vakit Trabzonspor’u destekleyecek bir taraftar daha var artık. Elveda demek istemiyorum. Bir gün tekrar yeniden burada muvaffakiyetleri birlikte kutlayabilmek için görüşmek üzere.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir