Yüsra Geyik transparan elbisesiyle toplumsal medyayı salladı! “Cesur sahnelerin var”

Magazin Nis 06, 2023 Yorum Yok

21 Haziran 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Yüsra Geyik, bir müddet burada yaşadıktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı.

Henüz dördüncü sınıftayken okullarına gelen bir tiyatro kursuyla sahneye çıkan Geyik, Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Kısmı’ndan mezun oldu.

Geyik, tiyatro dışında da kameralarla 13 yaşındayken tanıştı. Birinci olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı.

Asıl popülerliğini ise Art Sokaklar dizisiyle yakaladı. 2006 yılında Art Sokaklar dizisinin takımına dahil olan Geyik, uzun yıllar bu dizide yer aldı.

Şu sıralar Aile dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Yüsra Geyik, oyunculuğuyla da takdir topluyor.

Hem oyunculuğu hem de toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkati çeken Geyik, son attığı kare ile tekrar toplumsal medyayı salladı.

Yüsra Geyik büyüledi

Çocukluğundan beri ekranda olan oyuncu transparan ayrıntılı elbisesiyle verdiği poza “Bazısı içinde yaşar, birtakımı kucağında taşır dünyasını” notuyla paylaştı.

Yüsra Geyik’in bahadır üslubuna “Bu ne hal bu türlü biz seni Hüsnü başkomiserin kız Zeliş olarak sevdik”, “Çok güzelsin”, “Her vakit karizmatiksin” yorumları yağdı.

Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada mutsuzluğu nasıl kırdığına dair şunları söylemişti:

Bugünlerde artık bizimle travmamız ve daha fazlası olarak hayatımızda kalacak büyük sarsıntı felaketi beni mutsuz etti. Bunu söyledikten sonra bir memnunluktan bahsedeceksek ailem ve ben sıhhatle yaşıyoruz dahası olamaz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir