MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş hür bırakıldı! Toplumsal medyadan takipçilerine seslendi..

Magazin Mar 30, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş merkezli 10 vilayetimizde büyük bir yıkıma sebep olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntı felaketinin akabinde sarsıntı bölgesine giden MasterChef Türkiye şampiyonlarından Uğur Kardaş temelsiz paylaşımları nedeniyle tutuklanmıştı.

Sosyal medya hesabından ‘Afganlılar enkazdan çıkarılan cesetlerin kolunu kesiyor’ diyerek paylaşım yapan eski Masterchef yarışmacısı Uğur Kardaş geçtiğimiz gün hür bırakıldı.

2018 yılında katıldığı Masterchef Türkiye isimli programda şampiyon olan Uğur Kardaş zelzele bölgesinde çektiği görüntüdeki savları nedeniyle geçtiğimiz ay polis grupları tarafından gözaltına alındı.

İddialarının temelsiz olduğu ortaya çıkan Uğur Kardaş sözünün akabinde tutuklanmıştı.

Takipçilerine seslendi

Serbest bırakıldıktan sonra toplumsal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yapan Uğur Kardaş takipçilerine seslendi.

Uğur Kardaş yaptığı paylaşımda “Gerçekten hepinize tek tek yanıt vermek çok isterim ancak arkadaşlar beni de anlayın. Sizi çok özledim. Çok hoş yemek görüntüleriyle geri geleceğiz. Saç sakal biraz kesilecek. Geldim, sizi çok seviyorum. Çok şükür..” sözlerine yer verdi.

Uğur Kardaş toplumsal medyadan yaptığı yemek görüntüleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Serbest bırakılan Kardaş takipçilerine seslendiği görüntüde yeni yemek görüntüleri ile paylaşımlarına devam edeceğini açıkladı..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir