Mahmut Tuncer’in oğlu Ak Parti milletvekili adayı oldu! Toplumsal medyadan duyurdu: “Durmak yok, yola devam!”

Magazin Nis 12, 2023 Yorum Yok

Mahmut Tuncer’in 42 yaşındaki oğlu Umut Tuncer, kardeşi Gizem Tuncer’in bilakis gözlerden uzak bir hayat yaşıyor.

Aydın Kültür ve Turizm Vilayet Müdürü olan Umut Tuncer, Ankara’da doğdu ve şimdilerde Aydın’da yaşıyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Umut Tuncer, takipçilerinin gönüllerini fethetmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda annesi ve babasıyla ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çeken Umut Tuncer, son periyotlarda depremzedelere yaptığı yardımlarla isminden kelam ettirdi.

Sesiyle ve esprili kişiliğiyle isminden kelam ettiren Mahmut Tuncer’in oğlu Umut Tuncer Ak Parti milletvekili adayı oldu.

Adaylığını toplumsal medya hesabından yapan Umut Tuncer’e takipçilerinden yorum yağdı. İşte o paylaşım…

Ak Parti milletvekili adaylığını duyurdu!

Mahmut Tuncer’in akademisyen oğlu Umut Tuncer, Ak Parti milletvekili adaylığını toplumsal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

Bugün, Türkiye Yüzyılı’na güçlü bir başlangıç yapmak için Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühleri ile çok kıymetli bir adım attık. 28. Periyot Ak Parti Aydın Milletvekilliği için teveccühleri ile şahsımı aday gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize gönülden şükranlarımı sunuyorum.
Medeniyetler tarihi kenti Aydın’ımıza sahip çıkmak için çok çalışacağım. Bu sorumlulukla, ortak akılla, ortak iradeyle, ortak vicdan ve ulusal iradenin gücüyle Türkiye Yüzyılı’nda davamıza bir nefer olarak Durmak Yok Yola Devam!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir