Kadir Doğulu’dan ihanet açıklaması

Magazin Nis 28, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

2016 yılında Neslihan Atagül ile dünya meskenine giren Kadir Doğulu’nun bir cümbüş yerinde çıkan imgeleri magazin gündemini salladı. Bir bayanla dans ederek yakınlaştığı imajlar sonrası ihanet argümanları ortaya atıldı.

Bu argümanların akabinde yeni bir tez daha gündeme geldi. Doğulu’nun Alaçatı’da ismi daha evvel Murat Dalkılıç’la da anılan Sezer Çakır’la samimi formda eğlendiği ve üstelik Çakır’la imam nikahıyla evli olduğu da öne sürüldü.

İhanet tezlerinin akabinde Kadir Doğulu sessizliğini bozdu. Gazeteci Birsen Altuntaş’a konuşan Doğulu savları yalanladı.

“Müşkül dinlerim”

Sohbet ettiği genç bayanla ilgili manzaralarla ilgili konuşan Doğulu, “Ben bu imgeleri bu biçimde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu halde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 şahısla konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir değeri yok” dedi.

“Benim Neslihan’dan diğer imam nikahlı eşim yok”

Birsen Altuntaş, Doğulu’nun imam nikahı argümanıyla ilgili soruya ise kahkaha atarak karşılık verdiğini söyledi. Doğulu “Benim Neslihan’dan diğer imam nikahlı eşim yok” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir