İhtilal Özkan cesurlaştı, toplumsal medya coştu! O poza bakan bir daha baktı: “Gelsin Torreira bildiği gibi”

Magazin Mar 31, 2023 Yorum Yok

2 Eylül 1998 yılında Muğla’da hayata gözlerini açan İhtilal Özkan, Milas – Bodrum’da çocukluğunu geçirdi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’nde okurken İstanbul’a gelen Özkan, Düş dizisi ile oyunculuğa başladı.

Daha sonra Vatanım Sensin, Vuslat, Ramo üzere projelerde yer alan Özkan, şu sıralar Gelsin Hayat Bildiği üzere dizisinde yer alıyor.

Bu dizide hayat verdiği Songül karakteri sayesinde ünlenen İhtilal Özkan, tıpkı zamamda koyu bir Galatasaray taraftarı.

Sık sık maçlara giden İhtilal Özkan’ın ismi bir orta başarılı futbolcu İcardi ile anıldı.

Ancak İcardi ile ortalarında aşk olmadığı ortaya çıktı. Özkan, son vakitlerde ise öbür bir Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreira ile anılıyor.

Bu mevzu hakkında geçtiğimiz gün açıklama yapan Özkan, “Hayatımdaki tek şey işimdir. Ve yalnızca işimle çok memnunum. Diğer da bir açıklamam yok. Teşekkürler” mesajını paylaştı.

Bu iletiye karşın hoş ismin toplumsal medya üzerinden paylaştığı pozlara Lucas ile ilgili yorumlar gelmeye devam ediyor.

Devrim Özkan toplumsal medyayı salladı

Devrim Özkan, Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisindeki performansıyla parlamaya devam ediyor. Oyunculuğu dışında aşk hayatıyla da konuşulan Özkan, toplumsal medyayı ise etkin kullanıyor.

Sosyal medyanın faal bir kullanıcısı olan Özkan, yeni kareleri ile yeniden dikkatleri üzerine çekti.

Güzel ismin paylaştığı kareler, görenlerin aklını başından almayı başardı. Kusursuz fiziği ile dikkati çeken Özkan’a son vakitlerde çıkan aşk haberleriyle ilgili de yorumlar yağdı.

Devrim Özkan’a hem İcardi hem de Lucas üzerinden yorum yapan kimi hayranları, “Galatasaray’dan elini çek” demeyi ihmal etmedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir