Halsey: Cildim için anne sütü kullanıyorum

Magazin Nis 27, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Türk senarist Alev Aydın ile uzun müddettir aşk yaşayan ve temmuz 2021’de oğlu Seçkin Ridley’i kucağına alan Halsey samimi açıklamalarda bulundu.

Her fırsatta oğlu Nadir Ridley’yi ne kadar çok sevdiğini lisana getiren Halsey, son olarak anne olmasıyla birlikte, cilt bakım rutinine anne sütünü eklediğini açıkladı.

Anne sütünün cilde faydaları

Röportaj veren müzikçi; anne sütünü ‘en güzel cilt bakım malzemesi’ olarak nitelendirerek, “Antioksidanlar, yeterli yağlar ve düzgünleşme sürecini hızlandıran şeylerle dolu” dedi.

28 yaşındaki ünlü isim, şu anda 2 yaşında olan oğlu Seçkin doğduğunda bilhassa ‘cildine ne sürdüğü konusunda bilinçlendiğini’ belirtti:

“Çok bilinçliyim”

“Cildime ne sürdüğüm konusunda her vakit çok şuurlu olmuşumdur ancak bebeğiniz sizi öptüğünde ya da sarıldığında, yüzünüze ne sürdüğünüz hakkında düşünmeye başlıyorsunuz.

Kendinizi her vakit makyajlı gördüğünüzde, yalnızca o haldeyken hoş ya da bedelli olduğunuza inanmak sahiden kolay olabiliyor.

Yüzüme bakabilmek ve ‘Ben buyum, bu türlü görünüyorum, bu sorun değil ve bunu kabul ediyorum’ diyebilmek benim için son derece kıymetli hale geldi”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir