Hailey Bieber, yaşadığı sıkıntı günleri anlattı

Magazin Nis 28, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Dünyaca ünlü Kanadalı müzikçi Justin Bieber ile 2018 yılında dünyaevine giren ABD’li model Hailey Rhode Baldwin Bieber, geçtiğimiz sene sıhhat meseleleri nedeniyle güç günler geçirmişti.

Güzel model eşiyle kahvaltı ederken rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

“Felç gibisi belirtiler yaşadım”

Ardından Instagram hesabından açıklama yapan ünlü isim, “Perşembe sabahı eşimle kahvaltı yaparken felç gibisi belirtiler oluşmaya başladı ve hemen hastaneye ulaştırıldım” demişti.

Daha sonra halk ortasında ‘delik kalp’ olarak bilinen ‘Patent Foramen Ovale’ isimli bir sorun yaşadığını söyleyen Bieber, kalbindeki deliğin kapatılması için ameliyat olmuştu.

26 yaşındaki Hailey Bieber, son olarak 49.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından geçirdiği operasyonun birinci yılında bir paylaşım yaptı.

“Geçen yıl”

Hastane yatağından bir fotoğraf paylaşan Bieber, “Geçen yıl bu vakitler süreksiz bir felç geçirdikten sonra kalbimde bulunan ve ‘Patent Foramen Ovale’ olarak bilinen bir deliği kapatmak için bir süreç yaptırdım.

“Güçlü ve sağlıklı hissediyorum”

Bu delik bulunduğu ve kapandığı için çok minnettarım. Şahane hekimlerim için de çok minnettarım. Bir yıl sonra kendimi güçlü ve sağlıklı hissediyorum.diye yazdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir