Günahsızlar Apartmanı’yla tanınmıştı! Tansel Öngel’in eski eşi bakın kim çıktı! Halbuki Sadakatsiz’in yıldızıyla…

Magazin Nis 02, 2023 Yorum Yok

Kanal D ekranlarında oyunculuğa yeni yetenekler kazandıracak Yıldız De Bana müsabaka programı bu akşam izleyici ile buluşacak.

Canlı olarak gerçekleşecek olan yarış programının sunuculuğunu ünlü oyuncu Tansel Öngel üstleniyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Hoca karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Tansel Öngel’in özel hayatı da merak ediliyor.

Son olarak Hayat Bugün dizisiyle ekranlarda yer alan Tansel Öngel’in oyunculuğunun yanı sıra karizması da dikkat çekiyor.

45 yaşındaki ünlü oyuncunun bilhassa aşk hayatı merak konusu oldu. Tansel Öngel’in eski eşi tanıdık çıktı.

Eski eşi Sadakatsiz dizisinin yıldızı çıktı!

Bu akşam sunucu olarak ekranlara çıkacak olan Tansel Öngel, meğerse Sadakatsiz dizisinin yıldız ismiyle 3 yıl evli kalmış. İşte Tansel Öngel’in herkesin tanıdığı eski eşi…

Bu akşam Yıldız De Bana yarış programıyla seyirci karşısına çıkacak olan Tansel Öngel’in eski eşi tanıdık çıktı. Oysaki o da kendisi üzere oyuncuymuş.

Bir periyot ekranlarda reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran hoş oyuncu Özge Özder, Tansel Öngel ile 3 yıl evli kalmış.

Umutsuz Konut Bayanları, Mucize Tabip, Sadakatsiz üzere başarılı üretimlerde rol alan 44 yaşındaki ünlü oyuncu Özge Özder, 2007 yılında Tansel Öngel ile dünya konutuna girmiş. 3 yıl evli kalan ikili, 2010 yılında ise yollarını ayırmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir