Fatih Erbakan: 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız açık orta farkla seçilecek

Siyaset Haberleri May 22, 2023 Yorum Yok
DHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında kurulan K2B Konteyner Kent’te vatandaşlarla buluştu.

Etkinliğe, sarsıntı bölgesi ziyaretinde kendisine eşlik eden Yine Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan da katıldı.

Etkinlikte vatandaşlara hitap eden Erbakan, “İnşallah en kısa vakitte hem devletimizin hem de hayırsever milletimizin uğraşlarıyla, dayanağıyla buradaki ömür eski haline en kısa vakitte dönecek, hatta inancımız odur ki; eskisinden daha da âlâ bir noktaya, inşallah en kısa vakitte gelecektir” dedi.

“Millet LGBT lobileri olan ‘7’li maşaya’ geçit vermedi”

14 Mayıs seçimlerine ait değerlendirmelerde bulunan Erbakan, “Başta zelzele bölgesindeki vatandaşlarımız olmak üzere aziz milletimiz ülkemizin tekrar 28 Şubat’ın karanlıklarına dönmesine müsaade etmedi. İnanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybedilmesine müsaade etmedi.

Ülkemizin 8 başlı bir idarenin karmaşasına, belirsizliğine, kaosuna sürüklenmesine müsaade etmedi. Adıyamanlılar ve aziz milletimiz 14 Mayıs’ta destekçileri terör örgütleri, dış güçleri, LGBT lobileri olan ‘7’li maşaya’ geçit vermedi elhamdülillah.” sözlerini kullandı.

“Milletimiz Cumhurbaşkanımızı açık orta farkla seçerek bu işi bitirecek”

Erbakan konuşmasının devamında 28 Mayıs’ta yapılacak 2’nci çeşit seçiminde de Cumhurbaşkanı Erdoğan için takviye isteyerek şöyle konuştu:

“Milletimiz 14 Mayıs’ta tarihimizle, değerlerimizle, kültürümüzle, inancımızla barışık olmayanlara bu ülkeyi, bu devleti teslim etmedi elhamdülillah. Bu sebeple Cumhur İttifakı ve Tekrar Refah Partisi olarak aziz milletimize minnettarız. Aziz milletimiz önümüzdeki hafta 28 Mayıs’ta inşallah sandık başına gidecek ve son kelamını söyleyecek.

Bu 7’li masaya dersini 28 Mayıs’ta da verecek ve sayın Cumhurbaşkanımızı açık orta farkla seçerek bu işi bitirecek Allah’ın müsaadesiyle. 28 Mayıs’ta ülkemiz, milletimiz, devletimiz, Adıyaman, zelzele bölgesi kazanacak inşallah. Milletimizin ve Cumhur İttifakımızın 28 Mayıs zaferi şimdiden güzel, uğurlu ve mübarek olsun inşallah.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir