Ezgi Mola çocukluk fotoğrafını paylaştı! Ezgi Mola’nın o hali büyük bepeni topladı..

Magazin Nis 02, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Ezgi Mola geçtiğimiz gün 40. yaşını kutladı. Başarılı oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile çocukluk yıllarına ilişkin bir fotoğrafını paylaştı.

Çocukluk fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Ezgi Mola’nın bu paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Ezgi Mola’nın çocukluk fotoğrafı kısa müddette toplumsal medyanın gündemine otururken o kareyi takipçileri yorum yağmuruna tuttu.

Instagram hesabından bir paylaşım yapan Ezgi Mola şu tabirlere yer verdi;

“Selam! Hoş iletileriniz için çok teşekkür ederim. Benim yeni yaşımda en büyük dileğim ülkemde tanıdığım tanımadığım, lakin birebir havayı soluduğum herkesle huzur içinde yaşayabilmek, kimsenin bir oburunun özgürlük alanını ihlal etmediği, birbirimizi müsamaha ile karşıladığımız, tıpkı fikirde olmasak bile birbirimize güzel geldiğimiz bir dünya hayali benimki .. Olamaz mı , olabilir! Hepinizi çok seviyorum. Çok teşekkür ederim, âlâ ki varsınız”

29 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu bir çok dizi ve sinemada rol alarak hafızlarda yer edindi.

Sosyal medyayı hayli faal kullanan isimler ortasında yer alan Ezgi Mola’nın dün yaptığı doğum günü paylaşımındaki çocukluk hali büyük ilgi gördü.

İşte Ezgi Mola’nın çocukluk hali;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir