Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez Met Gala’da kusursuz fiziğiyle büyüledi! “Kim der ki 53 yaşında!”

Magazin May 05, 2023 Yorum Yok

Dünya modasının en kıymetli aktifliği olan MET Gala, dünya yıldızlarını büyüleyici dizaynlarla kırmızı halıda buluşturdu.

Metropolitan Museum of Art’ın kostüm enstitüsü faydasına New York kentinde düzenlenen Met Gala’da birçok ünlü isim geceye damga vurdu.

Galada uzunluk gösteren dünyaca ünlü yıldızlardan biri de 53 yaşındaki iki çocuk annesi Jennifer Lopez oldu.

Latin müziğin bayan öncüsü olan, oyunculuğuyla ve dansıyla herkesi büyüleyen Jennifer Lopez, gala kıyafetiyle gündeme geldi.

1998’de Details mecmuası tarafından ‘Yılın En Seksi Kadını’ olarak seçilen Jennifer Lopez, 53 yaşında fiziğiyle isminden kelam ettiriyor.

Yıldız isimlerin akın ettiği galada giydiği savlı kıyafeti onu ön plana çıkardı. Takipçilerinden beğeni yağmuru geldi.

Kim der ki 53 yaşında!

Jennifer Lopez, Met Gala’daki göğüs ve sırt dekolteli kıyafetiyle herkesi büyüledi. Yürekli pozlarını toplumsal medya hesabından yayınladı.

1969 yılında New York’ta dünyaya gelen Jennifer Lopez, oyunculuk ve şarkıcılığın yanı sıra moda dizayncısı, hayırsever, iş insanı, dansçı ve üretimci olarak da biliniyor.

2000’li yılların en başarılı 3. bayan sanatçısıdır. 2007 yılında ikizlerini kucağına alan Jennifer Lopez, eski sevgilisi ve nişanlısı Ben Affleck ile 2022 yılında nikah masasına oturdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir