Defne Samyeli mert stiliyle toplumsal medyada gündeme geldi! ’50 yaşında bu fizik latife mı?’

Magazin Nis 24, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizide Elmas Heves karakterine hayat veren Defne Samyeli instagram pozları ile dikkatleri üzerine çekti.

50 yaşında olan Defne Samyeli fiziği ve hoşluğu ile isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Samyeli gerek özel hayatı gerekse paylaşımları ile sık sık magazin gündeminde yer alıyor.

Şarkıcılık kariyerinede devam eden Defne Samyeli’nin toplumsal medya paylaşımları takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuluyor.

Son olarak Karadağ’a giden Defne Samyeli burada verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun o pozları kısa müddette binlerce beğeni aldı.

İşte o kareler..

Defne Samyeli’nin Instagram’da 859 bin takipçisi bulunuyor. Toplumsal medyayı faal olarak kullanan Defne Samyeli’nin son instagram paylaşımı büyük beğeni topladı.

1 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Defne Samyeli Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. 1995 yılında Eren Talu ile evlenen Samyeli bu evliliğini 2011 yılında sonlandırdı. Defne Samyeli’nin bu evliliğinden Deren ve Derin isminde iki kızı bulunuyor.

Defne Samyeli’nin kimi instagram paylaşımları şu şekide..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir