Burak Özçivit’in 5 milyon TL’lik teknesi

Magazin Nis 12, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Yıllar evvel yayınlanan ‘Çalıkuşu’ dizisinde başrolü paylaşan ve aşk yaşamaya başlayan, 2017 yılından beri memnun bir evlilik sürdüren Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2019’da oğulları Karan’ın dünyaya gelmesiyle birinci kere anne ve baba olma memnunluğu yaşamıştı. Çift, ocak ayında ikinci bebekleri Kerem’e kavuşmuştu.

“Her şey yolunda”

İkinci defa anne ve baba olmanın memnunluğunu yaşayan oyuncu çift, gazetecilerle konuşarak; “Her şey yolunda” demişti.

10 milyon TL

Yakışıklı oyuncunun ikinci doğum için eşine ikram ettiği, özel plakalı yeni otomobil da birinci sefer görüntülenmişti. Aracın bedelinin ise 10 milyon TL olduğu belirtilmişti.

13 metrelik

Dalgıçlığa ve balık tutmaya merak saran Burak Özçivit’in 13 metrelik tekne aldığı ortaya çıktı. Setlerden kalan vakitlerinde Bodrum Gümüşlük’e giden oyuncu, yeni aldığı teknesiyle balık tutmaya çıkıyor. Dalgıçlık eğitimi de almaya başlayan Özçivit’in, yeni teknesine 5 milyon TL ödediği argüman edildi.

50 milyon TL’lik bakıyor

Oyuncunun, ailesi için bir tekne daha almak üzere olduğu öğrenildi. Gümüşlük’te villası olan Özçivit’in, ailesiyle Mavi Çeşit yapmak istediği için 24 metrelik öbür bir tekneye de yaklaşık 50 milyon TL ödeyeceği söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir