Bu gözler bunu da gördü! Berdan Mardini bu kere Barbie oldu, toplumsal medya yıkıldı “Berdan ‘Barbie’ni”

Magazin Nis 12, 2023 Yorum Yok

Sosyal medyada sık sık yeni akımlar çıkıyor. Son devirlerde toplumsal medya platformunda ‘Barbie’ akımı sık sık karşımıza çıkıyor.

Hemen çabucak herkesin kullandığı bu akımda parıltılı pembe bir taban üzerine kocaman Barbie yazılı fotoğraflar paylaşılıyor.

Sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan bu akıma ünlü isimler de dahil oldu. Ünlüler de Barbie posterinin içine kendi fotoğrafını yerleştirip yayınlıyor.

Bu akıma katılan ünlülerden biri de Berdan Mardini oldu. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Mardini, toplumsal medyayı yıktı geçti.

Geçtiğimiz günlerde filteli bir formda bebek olarak kendisini paylaşan Berdan Mardini’nin fotoğrafın altına yazdığı “Berdan dandini dandini” kelamları kahkahaya boğmuştu.

Son olarak yeni akımdan nasibini alan Berdan Mardini, bir hayranının kendisi için yaptığı Barbie akımını yayınladı.

Ünlü oyuncu Berdan Mardini’nin paylaşımına takipçilerinden yorum yağdı. İşte Berdan Mardini’nin Barbie’li paylaşımı…

Barbie oldu, takipçileri kahkahaya boğuldu!

Survivor müsabakasıyla isminden kelam ettiren Berdan Mardini, toplumsal medya paylaşımlarıyla takipçilerini güldürmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu bu sefer toplumsal medyada yeni akım olan Barbie akımına uydu. Bir hayranının yaptığı Barbie posterli fotoğrafını toplumsal medya hesabından yayınladı. İşte o paylaşım!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir