Bir periyot kapanıyor! Süratli ve Öfkeli 10 ne vakit vizyona girecek? İşte oyuncu takımı…

Magazin May 07, 2023 Yorum Yok

İlk olarak 2 Kasım 2001 yılında gösterime giren Süratli ve Öfkeli sinema serisi, o devir gişe rekorları kırmıştı.

Toplamda 9 seriden oluşan sinemanın sonuncusu izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte Süratli ve Öfkeli 10 vizyona girecek.

İzleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Süratli ve Öfkeli 10 sinemasının direktörlüğünü Louis Leterrier, senaryosunu ise Justin Lin ve Dan Mazeau üstleniyor.

Başrollerinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jason Statham üzere yıldız isimlerin yer aldığı sinema için heyecan giderek artıyor.

En son 2021 yılında gösterime giren Süratli ve Öfkeli 9’un devam sineması olarak izleyici karşısına çıkacak. Pekala Süratli ve Öfkeli 10 ne vakit vizyona girecek? Oyuncuları kimler? İşte merak edilenler…

Hızlı ve Öfkeli 10 ne vakit vizyona girecek?

Gişe rekorları kıran sinema serisi Süratli ve Öfkeli’de periyot kapanıyor. Son devam sineması olan Süratli ve Öfkeli 10, 19 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek.

Hızlı ve Öfkeli 10 oyuncuları

Kadrosunu Aquaman sinemasında büyük çıkış yakalayan Jason Mamoa ile güçlendiren Süratli ve Öfkeli 10 sinemasında bu defa Captain Marvel sinemasının yıldızı Brie Larson yer alacak.

Hızlı ve Öfkeli 10 sinemasının oyuncu takımında; Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Charlize Theron, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Ludacris, Sung Kang, Tyrese Gibson’ın yanı sıra Jason Mamoa, Brie Larson, Daniela Melchior üzere isimler de yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir