Batuhan Karacakaya, eski sevgilisi Ayşe Aslanpay’ı darp etti tezi

Magazin Mar 29, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Survivor All Star 2022’nin en dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz yıldan beri aşk yaşadığı Ayşe Aslanpay yollarını ayırmıştı.

Karacakaya’ya hakkında darp davası açıldı. Eski sevgilisi Ayşe Aslanpay, Karacakaya’ya dava açtığını, “Darp edildiğime dair tüm kanıtları belgeye sundum.” diyerek duyurdu.

İşte Aslanpay’ın toplumsal medyadan yaptığı paylaşım:

Şikayetçi oldum

“Yaşadığım bu kuvvetli süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum, darp edildiğime dair elimdeki tüm kanıtları belgeye sundum. Bundan sonra bu hususla ilgili tarafıma yapılan tüm hakaret ve temelsiz olaylarla ilgili avukatım kabahat duyurusunda bulunacaktır.”

Mental olarak o kadar yoruldum ki. Hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte dayanak olan tüm arkadaşlarıma ve avukatıma teşekkürler.”

“Umarım benim kadar severler”

Batuhan Karacakaya ile yollarını ayıran Ayşe Aslanpay Twitter hesabında, “Umarım açacağın yeni sayfada benim seni sevdiğimden daha çok severler seni.” ifadelerini kullandıktan sonra toplumsal medya hesaplarını dondurmuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir