“Barbie bebeğe benzeyeceğim” demişti! İşte Benim Tarzım Sima Şerafettinova estetik kurbanı oldu

Magazin Nis 06, 2023 Yorum Yok

Bir periyodun tanınan müsabaka programı olan İşte Benim Tarzım moda yarışı, yarışmacılarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

O periyodun tanınan yarışmacılarından biri olan Azeri yarışmacı Sima Şerafettinova, son haliyle gündeme geldi.

Katıldığı yarışta, tutumlarıyla, zayıflığıyla ve tartışmalarıyla dikkat çeken Sima Şerafettinova, uğraşlarına karşın finale kalamamıştı.

Uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan ve Barbie bebeğe benzemek isteyen Sima Şerafettinova, toplumsal medya hesabını faal kullanıyor.

Sosyal medya hesabından sık sık fotoğraf paylaşan eski yarışmacının yüzüne yaptırdığı estetikler olay oldu.

Şimdilerde değişik biri olan Sima Şerafettinova’nın son halini gören gözlerine inanamıyor. İşte son hali…

Estetik kurbanı oldu!

İşte Benim Stilim’in küçük yarışmacısı Sima Şerafettinova, pilot olmuştu. Şimdilerde mesleğini yapan Azeri model, Barbie bebeğe benzerliğiyle dikkat çekiyordu.

Yüzüne yaptırdığı estetik ameliyatlarına takipçileri reaksiyon gösterirken, fenomen yarışmacı tenkitleri umursamıyor. Son haliyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Sima Şerafettinova, 15 yaşında babasından saklı olarak Azerbaycan’da fotomodellik yapmış. Söylediğine nazaran babası bir iş adamı ve yarışa babasının müsaadesiyle katılmıştı. Tek çocuk olan Sima, ailenin şımarık kızı olarak görülüyor.

Ayrıca Azerbaycan’da tanındığını söyleyen Sima Şerafettinova, 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir