Ashten G. sahne tabip kurbanı oldu

Magazin May 12, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Sosyal medyada Ashten G. olarak ünlenen asıl ismi Christina Ashten Gourkani olan k ünlenen model 34 yaşında hayatını kaybetti.

Kim Kardashian’a benzemek için sayısız estetik ameliyat olan Ashten G., estetik bağımlılığına bir türlü dur diyemedi ve hayli büyük göğüs ve kalça implantları da kullanmaya başladı.

Sahte doktor

California’da otel odasında kalça enjeksiyonu yaptırdıktan sonra hayatını kaybeden Ashten G’nin operasyonunu gerçekleştiren kişinin Floridalı Vivian Gomez isimli uydurma bir tabip olduğu ortaya çıktı.

San Mateo Bölge Savcısı Steve Wagstaffe’ye nazaran, Gomez’in 19 Nisan’da Christina’nın kalçasına birkaç enjeksiyon yaptığı argüman ediliyor.

Tutuklandı

50 yaşındaki uydurma hekim Gomez, kaçmaya çalışırken 20 Nisan’da Fort Lauderdale Havaalanı’nda tutuklandı. Gomez artık kasıtsız adam öldürmek ve geçersiz doktorluk yapmakla suçlanıyor.

Savcı, isimli tabiplerin Christina’nın mevtini araştırmaya devam ettiğini ve enjeksiyonlarda ne olduğunu bir toksikoloji raporunun çıkarılacağını söyledi.

Christina’nın ailesi de kızlarının ani ve trajik vefatının estetik operasyon kaynaklı olduğunun soruşturulduğunu doğruladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir