Yenilenen Isuzu D-Max, pazardaki argümanını artırdı

Genel Nis 29, 2023 Yorum Yok
AA

Anadolu Isuzu, yeni ön ızgara ve jant tasarımı ile daha da dinamik ve güçlü bir yapıya kavuşan Isuzu D-Max pick-up modellerini nisan satışa çıkardı.

Yenilenen ön ızgara ve yeni jant dizaynları, Isuzu D-Max’in üstün teknik özelliklerini ve dinamik karakterini daha düzgün yansıtıyor.

Sahip olduğu güçlü tasarımı ve üstün donanım özellikleri ile pick-up sınıfında standartları yükselten Isuzu D-Max, Anadolu Isuzu tarafından 4 farklı donanım düzeyinde ve yedi farklı versiyonda pazara sunuldu.

Isuzu D-Max’in 4×4 versiyonları diferansiyel kilit sistemi ile off-road severlerin taleplerine cevap verirken, adaptif sürat sabitleme, art radar, yağmur ve ışık sensörü, kör nokta algılama, stereo kamera ve bununla birlikte sunulan (ADAS) ileri sürüş takviye sistemleri kullanıcılarına üstün bir sürüş güvenliği sağlıyor.

9 inç dokunmatik multimedya, kablosuz Apple Car Play ve Android Auto teması, çift bölgeli dijital klima üzere özellikleri Isuzu D-max’in pazardaki pozisyonunu daha da güçlendiriyor.

Güvenlikten 5 yıldız aldı

9 farklı renk seçeneği ile sunulan Isuzu D-Max, Avrupa’da Euro NCAP, Avustralya’da ise ANCAP tarafından yapılan değerlendirmelerde 5 yıldız aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolu Isuzu Ticari İşlevler Küme Yöneticisi Hakan Kefoğlu, Türkiye’de büyümesini her geçen yıl daha da artıran pick-up pazarındaki hisselerini araba severlerin büyük beğenisini toplayan Isuzu D-Max ailesi ile büyütmeye devam ettiklerini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir