Wesley Sneijder’den itiraf: Yolanthe Cabau ile barışmak istiyorum

Spor Haberleri Nis 03, 2023 Yorum Yok

Bir devir Galatasaray forması da giyen Hollanda futbolunun efsane isimlerinden biri olan Wesley Sneijder, Yolanthe Cabau ile 4 yıl evvel ayrıldılar. Fakat 38 yaşındaki eski futbolcu yaşadıkları aşkı unutamadıklarını itiraf etti.

Küçük oğlu Xess Xava için bir gün işlerin yoluna gireceğini düşünen Sneijder, Yolanthe Cabau’nun diğer biriyle birlikte olmasını kaygı etmediğini ve hala içinde barışma umudu olduğunu söyledi.

Robbert Rodenburg’un YouTube programı Open Card’da açıklamalarda bulunan Sneijder şöyle konuştu:

“Hala keyifli bir halde bekarım. Birinci başta onu yakalamayı çok istiyorsunuz lakin aslında bırakmanın daha değerli olduğunu fark ettim. Sonra tahminen tekrar bir şeyler olur umuduyla bunu yapıyorsunuz. Şayet bu başarılı olursa ‘harika’ olur. Bu olabilecek en uygun şey olur hatta.”

“Başka biriyle ilgi yaşarsam…”

“Gelecek planlarımız olması manasında bir şey yok. Tahminen bundan bir şey çıkabilir, tahminen de çıkmaz. Bu beni yiyip bitiren bir şey değil. Şu anda hoş bir halde ömrüme devam ediyorum. Şayet diğer biriyle bir alaka yaşarsam, bu da sorun değil.”

“Sadece evli değil, arkadaştık”

“Bu olabilir. Hoşuma gideceğinden değil. Onun da tam karşıtı bir durumdan hoşlanacağını sanmıyorum. Zira çok uzun vakittir birliktesiniz, aşkları ve acıları paylaştınız. Yalnızca evli değildik, birebir vakitte en âlâ arkadaştık. Her vakit her şeyi evvel birbirimize söylerdik. Bir şey olduğunda ondan tavsiye isterim, ya da tam aykırısı. Zira birbirimizi en güzel biz tanıyoruz. O öteki birine aşık olsa bile bu bağ bu türlü kalacaktır.”

2019’da boşandılar

Wesley ile Yolanthe 2009 yılında bir bağlantı yaşamaya başladılar ve bir yıl sonra İtalya’da evlendiler.

2015 yılında birlikte Xess Xava isminde bir oğulları oldu. İkili 2019 yılında ayrıldı. Ayrılığın akabinde Sneijder, “Her şeyi berbat ettim.” ifadelerini kullanmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir