Turabi’den şok Survivor ve Acun Ilıcalı açıklaması: “Survivor’ın tek fatihi benim!”

Magazin May 12, 2023 Yorum Yok

Survivor’da iki sefer şampiyon olan Turabi Çamkıran son periyotta toplumsal medya paylaşımları ile sık sık gündeme geliyor.

Survivor’dan sonra hayatı değişen Turabi Çamkıran yaptığı açıklamalar ile isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

Sosyal medyayı faal olarak kullanan Turabi Çamkıran dün yaptığı bir açıklama ile tekrar dikkatleri üzerine çekti.

Survivor’ın eski yarışmacıları ve Acun Ilıcalı hakkında birtakım açıklamalarda bulunan Turabi’nin o kelamları gündeme oturdu.

Turabi Çamkıran toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

“Sormaktan vazgeçin arkadaşlar. Artık Survivor’dan emekliyim. Bir daha gelmeyi düşünmüyorum. Gelmem için evvel Acun abinin kendisinin beni araması lazımdı, yanındaki arkadaşının araması değil. Artık bu saatten sonra arasa da gitmem.

2 sefer şampiyon olmuş, ve Survivor ismine yarışıp dünya şampiyonu olmuş ben yerine, özel jetiyle getirdiği Nusret yarışsın. Hem Nusret parkurlara tuz, Atakan da yarışmacılara diz ve dirsek atar, hatta suratını alamayıp hakedenlerin totosunu tekmeler lakin Hayim düşer, dopingli hırsızın biri çıkar itiraz eder, Nagihan “kıskanıyorsun oğlum” diye ağzına çarpar, mecnun Taner herkesi kafese davet eder, Berkan “tranquilo” diyerek herkesi yatıştırır, herkes tüm bu olanlar için Hakanı kabahatler, Bozok adada patates satar, Nisa tüm Survivor şampiyonlarının olduğu üzere SMS ile şampiyon olur, kimi yarışmacılar ömür uzunluğu bunu unutamaz, ben de Hollywood’da lüks villamda, bir birinden hoş modellerle aksiyon sinemalarına hazırlanırım.

Yakında hoş projelerle karşınıza tekrar çıkıcam. O güne kadar sevenlere sevgilerimle, sevmeyenlere sövgülerimle. Survivor tam manasıyla İstanbul üzere.. Fethi sıkıntı, fatihi tek. “Survivor’ın tek fatihi benim!”

Turabi Çamkıran’ın Acun Ilıcalı ve Survivor programı hakkında söyledikleri toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir