Survivor’a damga vurmuştu! Sabriye Şengül’ün son halini görenler tanıyamadı: ‘Sabriye gitmiş Angelina gelmiş”

Magazin Mar 31, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın 2017 ve 2019 dönemlerinde yarışan ünlü atlet Sabriye Şengül, estetikli haliyle gündeme gelmiş ve sevenlerini şaşırtmıştı. Yıllar sonra büyük değişim gösteren Şengül’ün fotoğrafları toplumsal medyayı salladı.

Survivor Sabriye Şengül’ün son halini gören tanıyamadı

12 Kasım 1988 tarihinde Şalpazarı, Trabzon’da dünyaya gelen ünlü Türk kickboksçu ve karma dövüş sanatkarı Sabriye Şengül’ün spora hentbol oynayarak başladığı biliniyor. Sonrasında hentbol hocasının teklifiyle bir arada 2006 yılında boksa yöneldiği bilinen isim Türkiye şampiyonlukları, memleketler arası boks şampiyonluğu ve K1 Dünya Karması şampiyonluğu elde etmiştir.

Şengül, 23 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçında yer almıştır. Sonrasında ise maçtaki Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi yenmiş ve dünya şampiyonu olmayı başarmıştır.

Haziran 2021’de oynadığı ikinci maçında Mona Ftouhi’yi üç raunt bitiminde hakemin kararıyla yenen isim, burada birinci profesyonel galibiyetini almıştır.

“Sabriye gitmiş Angelina gelmiş”

Şengül’ün yıllar sonraki değişimi ise görenleri şaşırtıyor. Estetikli görünümü ve bedenindeki değişimiyle dikkat çeken ünlü ismin cesaretli paylaşımlarını görenler “Sabriye gitmiş Angelina gelmiş” yorumlarında bulundu.

İşte Survivor Sabriye Şengül’ün yıllar sonraki değişimi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir