Süleyman Soylu’dan çelik yelek açıklaması: Tiyatrodan diğer bir şey değildir

Gündem May 15, 2023 Yorum Yok

Seçime az bir mühlet kala alandaki hareketlilik de devam ediyor. Açıklamalar ve olaylar peş peşe geliyor.

Dikkati çeken ayrıntılar ortasında ise Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun mitingde çelik yelek giymesi yer aldı.

Çelik yelek ile mitinge gelen Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu’na ait bir açıklama da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi.

Soylu yaptığı açıklamada, “11 seçimdir bu ülkede seçim yapıyorsun, kılına bir ziyan gelmiş mi? Burnuna bir sinek konmuş mu?” sözlerini kullandı.

Süleyman Soylu’dan çelik yelek açıklaması

Süleyman Soylu yaptığı açıklamasında şu tabirlere yer verdi;

“7 yıldır İçişleri Bakanlığı yapıyorum, bütün terör örgütlerinin amacındayım. Tüm terör örgütlerinin. Amerika’nın gayesindeyim. İki sefer yasak koymuş. Neyden korkmuşum bugüne kadar?

Dün Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, görülmesini de sağladığı İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri görülmesini de sağladığı çelik yelek giymiş.

11 seçimdir bu ülkede seçim yapıyorsun, kılına bir ziyan gelmiş mi? Burnuna bir sinek konmuş mu? Dönüp şöyle bir sorunum var, kahrım var diye bize müraacat ettiğin hangi problemde Türkiye Cumhuriyeti Devleti bunun önlemini almamış.

Ankara’dan İstanbul’a kilometrelerce yürümüşsün, ayağına en ufak bir meşakkat gelmemiş. Bunu sağlayan inançlı bir Türkiye’yi güya bir tehlike varmış üzere bu türlü oyunlara girebilmek, devleti bu türlü aşağılayabilmek, kendi üzerinden bir istismarın içerisine girebilmek tiyatrodan diğer bir şey değildir. Bu seçim her şeyi gördük. Toplumsal medyadan her türlü iftirayı gördük. Yazıklar olsun.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir