Sergio Oliveira’dan Jorge Jesus açıklaması

Spor Haberleri Nis 30, 2023 Yorum Yok

Galatasaray’ın Portekizli yıldızı Sergio Oliveira, sabah idmanı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İşte açıklamalarından öne çıkan kelamlar:

Şampiyonluk uzun yol. Şimdiye kadar uygun geldik, tıpkı halde devam etmeliyiz. Önümüzde 6 maç var. Kazanarak devam etmeliyiz. Basının bu mevzuyu sormak istediğini biliyorum. Mauro ve Bafe olayları geçmiş olaylardır. Biz bir aileyiz. Bu biçimde devam etmeyi planlıyoruz.

“Galatasaray çok büyük”

“Galatasaray, Roma ve Porto ile tıpkı düzeyde bir kulüp. Çok büyük bir kulüp Galatasaray. Birçok şampiyonluğu olan, her vakit şampiyonluk yarışında olan bir kulüp. Ben de bu yarışta olmak için geldim ve bu yarışın bir parçasıyım.”

“Süper Lig çok kaliteli”

“Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus’un ‘Bu ligde maçlar alanda kazanılmıyor’ kelamları üzerine ne düşünüyorsun?”

“Haberleri takip etmiyorum. Hocanın söyledikleriyle ilgili bir bilgim yok. Dürüst fikrim; Üstün Lig’de çok yüksek düzeyde, çok düzgün oyun oynanıyor. Geliştirilecek hususlar var alışılmış ki; irtibat, pazarlama üzere alanlarda… Çok düzgün oyuncular var bu ligde; yalnızca tecrübeliler değil, gençler de var. Daha büyük ekiplerde oynama fırsatları olacaktır. 30 yaşımda geldim ben, mental ve fizikî olarak hala uygun dönemimdeyim. Türkiye’de olağanüstü karşılandım. Türkiye’yi hem ülke olarak hem lig olarak beğeniyorum. Burada konutumda üzereyim.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir