Şenol Güneş’in amacı şampiyonluk

Spor Haberleri May 04, 2023 Yorum Yok

Süper Lig’de hükmen 6 haftalık dönemde bir BAY ve 1 hükmen galip durumu olan Beşiktaş, 4 müsabakaya çıkacak. Teknik yönetici Güneş, kalan dönemden 15 puan çıkarıp dönemi 80 puanla kapatmak istiyor.

Dolmabahçe’deki 3-1’lik derbi zaferi sonrası soyunma odasında birinci olarak oyuncularını tebrik eden ve akabinde bu amaçlarının altını çizen Güneş, tüm maçlarını kazanarak şampiyonluk için rakiplerinin puan kaybetmelerini bekleyecek.

Hedefi şampiyonluk

Ligde geçen dönem fırtına üzere esen Trabzonspor, 81 puanla şampiyonluk ipini göğüslemişti. Bunu göz önünde bulunduran Şenol Güneş, puan ve maç avantajı sıralamada üzerlerinde bulunan Galatasaray ile Fenerbahçe olsa da memnun sona inanıyor.

Takımda yerli yahut yabancı fark etmeksizin tüm isimler de bahtlarını son ana kadar zorlamayı hedefliyor. Fenerbahçe ya da Galatasaray’la dönem sonunda ligi birebir puanda bitirmeleri halinde Kara Kartal, şampiyonluğu elde eden taraf olacak Beşiktaş, ikili averajda iki grubun da önünde yer alıyor.

Takıma müsaade verdi

Öte yandan teknik yönetici Şenol Güneş, derbi zaferi sonrasında oyuncularına 1 günlük müsaade verdi. Ekip, bugün saat 18.15’te Nevzat Demir Tesisleri’nde basına açık olarak yapacağı idmanla çalışmalarına başlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir