Renault Austral ön siparişleri 1 günde tükendi

Genel Nis 26, 2023 Yorum Yok
ensonhaber.com

Austral, Renault markası tarafından geliştirilen, yenilikçi irtibatlı teknolojiye sahip ve eko-sürüş keyfi sunan yeni kompakt SUV ailesinin bir kesimini oluşturuyor.

Daha sportif bir karaktere sahip Esprit Alpine donanımıyla Türkiye’de satışa sunulacak Yeni Austral’ın fiyatı, Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel opsiyonlar hariç 1 milyon 190 bin TL olarak belirlendi.

250 bin TL ön ödeme

Ön sipariş kaydını oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS yetkili satıcıları ve şubelerine ulaşarak 250 bin TL ön ödeme yaparak siparişini tamamlayacak.

Kayıt sürecini tamamlayan birinci 500 kişi yeni Austral’e hazirandan itibaren sahip olacak.

Siparişler 1 günde tükendi

Kompakt SUV segmentineki yeni araç için Mais AŞ tarafından başlatılan kampanya 1 günde tamamlandı. 24 Nisan’da ön satışa çıkan birinci 500 Austral tıpkı gün içinde müşterilerini buldu.

İttifak bünyesinde geliştirilen 3. kuşak CMF-CD platformunu kullanan birinci Renault modeli olan Yeni Austral, güçlü ve verimli 160 bg 12V mild hybrid motoruyla yakıt tüketimini ve emisyonları azaltırken birebir vakitte günlük kullanım konforunu da destekliyor.

Austral, 32 sürüş dayanak sistemi, Renault’nun gelişmiş 4CONTROL sistemi, Google’ın en uygun hizmet ve uygulamalarını sunan OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ve verimli 200 hp E-TECH tam hibrit motoru ile sürüş keyfinden ödün vermeden herkes için en yeterli teknolojiyi sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir